KLEJNOTY PRAGI


300 wspaniałych zdjęć, które pokazują również ukryte lub niedostępne skarby

︎


101 komentarzy audio 
15 utworów muzycznych 


100 medalionów władców, świętych i artystów


Wejdź w przyszłość z naszymi pionierskimi przewodnikami audiowizualnymi❗️


🎵 Ponad 70 komentarzy audio i ścieżek muzycznych *)

🎥 Ponad 300 niesamowitych zdjęć, które pokazują również ukryte lub niedostępne skarby

🎗️ Medaliony ponad 50 osobistości, w tym władców, świętych, artystów czy budowniczych.

🔷 Elegancki i nowoczesny wygląd, zoptymalizowany pod kątem łatwego dostępu na ekranie smartfona.


Nasz przewodnik nie przypomina żadnego innego, który widziałeś wcześniej. Jest wypełniony nie tylko faktami, ale także historiami władców, świętych, artystów i budowniczych, którzy ukształtowali miejsca, które odwiedzisz. Zamieściliśmy opisy wybranych dzieł sztuki wraz z zapierającymi dech w piersiach fotografiami.

Ale to nie wszystko! Zaprojektowaliśmy również nasz przewodnik w eleganckim i nowoczesnym stylu wizualnym, który jest łatwy w nawigacji, w tym na ekranie smartfona.
A co najlepsze? Każda atrakcja jest opatrzona komentarzem audio (Gold i Blue Edition), który sprawi, że poczujesz się, jakbyś spacerował po historii z doświadczonym przyjacielem. W sekcji podążającej śladami Mozarta, każdemu miejscu towarzyszą również utwory muzyczne
 
Z naszego przewodnika dowiesz się na przykład:

❗️Jakie skarby kryje Zamek Praski, największy zamieszkany kompleks zamkowy na świecie?

❗️Czym jest najsłynniejszy posąg Mostu Karola, największa i najpiękniejsza galeria rzeźb na świeżym powietrzu na świecie?
I że replikę tego posągu można znaleźć w ponad 60 000 egzemplarzy na całym świecie, a święty Jan Nepomucen, którego przedstawia, nie prowadził typowego życia świętego.

❗️Że najpopularniejsza atrakcja Rynku Staromiejskiego, praski zegar astronomiczny, jest najstarszym na świecie wciąż działającym zegarem.

❗️Gdzie Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował, a następnie wykonał swoją najsłynniejszą operę? Albo gdzie w Pradze nakręcono słynny, nagrodzony Oscarem film Amadeusz?

Dowiedz się tego wszystkiego i wiele więcej z naszego przewodnika.


Apostołowie Praskiego Zegara Astronomicznego czekają na swój występ.❗️Więc po co czekać? Pobierz nasz przewodnik już dziś i poznaj Pragę jak nigdy dotąd.

Z naszą pomocą będziesz w stanie w pełni docenić bogatą historię i oszałamiający kunszt Pragi. To podróż, której szybko nie zapomnisz.


*) Komentarze audio są częścią wydań GOLD i BLUE Edition.