MOZART i PRAGA


Zgadnij, gdzie Mozart napisał i miał premierę swojej najlepszej opery?


︎
Chcesz odkryć, gdzie Mozart mieszkał, grał i imprezował, gdy był w Pradze?


Interesują Cię miejsca, w których kręcono nagrodzonego Oscarem Amadeusza?Wszystko to znajdziesz w naszym wypełnionym muzyką przewodniku.


Zanurz się w niezwykły świat Pragi z naszym ekskluzywnym przewodnikiem audio-wizualnym. Dlaczego zadowalać się tym, co przeciętne, gdy czeka na Ciebie magia?

Poczuj ducha ulic, którymi kiedyś przechadzał się Wolfgang Amadeus Mozart, podkreślony echem jego niesamowitej muzyki🎵 15 wyjątkowych miejsc! Każde z nich ożywa dzięki dobrze dobranej kompozycji muzycznej, które oddaje jego duszę. Od malowniczych zaułków do wspaniałych sal – pozwól, by geniusz Mozarta prowadził Cię przez Pragę..

🎧 GOLD Edycja! Poczuj się wyjątkowo dzięki audio opowieściom. Wystarczy włączyć i zanurzyć się w opowieściach tej magicznej stolicy.

📱 Intuicyjna nawigacja! Dzięki zdjęciom i czytelnym mapom, idealnie dopasowanym do ekranu telefonu, zwiedzanie staje się proste i przyjemne. 💙 Ukryte wskazówki! Nasze charakterystyczne Niebieskie Gwiazdki pokażą Ci ukryte skarby i kulinarną stronę Pragi.

🎬 Kinowe akcenty! Odkryj miejsca, gdzie kręcono legendarny film Miloša Formana Amadeusz i dodaj swojemu zwiedzaniu kinowego smaczku.

🌟 Spotkanie z gwiazdami! Tradycyjnie dla Mateo Guides przedstawiamy Ci kluczowe postacie, które ukształtowały naszą opowieść.

Doświadcz Pragi na nowo. Niech muzyka Mozarta będzie ścieżką dźwiękową Twojej przygody. Zanurz się w magii, doświadcz jej uroków i zakochaj się w Pradze na nowo.

🎼 Pobierz nasz przewodnik i poczuj, jak serce Pragi bije w rytmie dzieł Mozarta! 🎼  


Guide(e)books:


 Tygodniowa promocja: -40%

Pobierz bezpłatną próbkę już teraz!⏎ home Published by iPublishing, s.r.o.

The Next-Gen Guide(e)book